Vorsteiner BMW M4 GTRS4 Widebody

vorsteiner_bmw_m4

Limitowana edycja BMW M4 GTRS4 Widebody od Vorsteinera wygląda imponująco … szeroko! Auto dostało nowy zestaw aerodynamiczny oraz komplet felg sygnowanych marką ADV, a konkretnie ADV7 Tor Spec.

W BMW M4 GTRS4 Widebody zamontowano „rozdmuchane” błotniki mogące pomieścić specjalne zaprojektowane trzyczęściowe kute felgi w rozmiarze 20×20×10.5J i 13.5J (szerokości opon to odpowiednio 275 i 345 mm). Przednie błotniki, ze specjalnymi otworami wentylacyjnymi, zostały poszerzone o 2 cale z każdej strony, natomiast tylne aż o 3,5 cala (również z każdej strony).

Zestaw aerodynamiczny składa się z przedniego zderzaka którego integralną częścią jest splitter, poprzez specjalnie wyprofilowane progi i kończąc na tylnym zderzak z zintegrowanym dyfuzorem. Całość została wykonana z włókna węglowego. Dodatkowo można zamówić końcowy układ wydechowy składający się z czterech 90 mm końcówek w kolorze czarnym. Na końcowy ma też wpływ nakładka na klapę bagażnika również wykonana z włókna węglowego.

Podsumowując Vorsteiner BMW M4 GTRS4 Widebody wygląda wprost nieziemsko, niezwykle agresywnie i przyciąga wzrok przechodniów. Nie sposób się za nim nie obejrzeć, a o to chyba chodziło :)

,