O.CT Tuning Lamborghini Huracán O.CT800

oct-tuning-lamborghini-huracan

O.CT Tuning to niemiecki tuner z siedzibą w Oberscheider specjalizujący się bezkompromisowym podnoszeniu mocy w sportowych i luksusowych samochodach. Dzięki specjalizacji firmy w dziedzinie podwyższenia mocy każda modyfikacja która wyszła spod ręki O.CT Tuning robi furorę.

Tym razem na warsztat wzięto już seryjnie „dzikie” Lamborgini Huracan. Specjaliści z O.CT Tuning nie byliby sobą gdyby nie wykrzesali z auta dodatkowej mocy. Tuningowy zestaw turbo sprężarki specjalnie zaprojektowany do silnika V10 z Huracana poza samym turbo i przeprogramowaną elektroniką sterującą, składa się również ze zmodyfikowanego układu wydechowego, co pozwala na znaczną modyfikację osiągów. Dodatkowo układ wydechowy generuje niesamowicie drapieżne brzmienie silnika. Dodatkowe potężne felgi o wymiarach 9×20 z przodu i 12.5×21 z tyłu są idealnym dopełnieniem zestawu tuningowego.

A osiągi? Są niesamowite – przyspieszenie od 0-100 km/h w 2,5 s, od 0-200 km/h w 8,3 s i prędkość maksymalna na poziomie za 325 km/h. Zestaw tuningowy opracowany przez O.CT Tuning pasuje też do nowego Audi R8 V10, pozwalając na podobne osiągi do prezentowanego Lamborghini Huracana.

, ,