TechArt Porsche Boxster

TechArt Porsche Boxster

TechArt przestawił swoją wizję najnowszego modelu Porsche Boxstera. Niemiecki tuner wprowadził szereg zmian, których celem zmian było ukazanie bardziej eleganckiej strony tego najmniejszego auta z fabryki w Stuttgarcie.

Na pierwszy ogień poszły zmiany zewnętrzne. Pakiet tuningowy składa się z dwuczęściowego przedniego spoilera, nowej tylnej lotki oraz dyfuzora połączonego z tylnym zderzakiem. Do tego listwy boczne, nowe lusterka oraz chwyty powietrza do silnika w tylnych nadkolach. Całości dopełniają idealnie dopasowane kute felgi w rozmiarze 21” z serii TECHART Formula lub TECHART Formula III wraz z nowym zestawem sportowych sprężyn obniżających zawieszenie o 30 mm z przodu i 20 mm z tyłu.

Układ hamulcowy oraz silnik pozostały seryjne. Opcjonalnie można zamówić nowy kompletny sportowy układ wydechowy, który daje Boxsterowi mocny i sportowy gang silnika.

We wnętrzu króluje czarna tapicerka wykonana ze skóry lub alcantary z czerwonymi agresywnymi przeszyciami i akcentami na konsoli centralnej, desce rozdzielczej oraz drzwiach.

,